Starožitné béžové travertinové dlaždice

Starožitné béžové travertinové dlaždice

Béžový travertin je forma vápence s jemným béžovým pozadím a náhodným žilkováním v světlejších béžových barevných variacích, včetně okrových odstínů a pórů, které jsou charakteristické pro tento velmi populární a tvrdý kámen. Travertin se liší od vápence a/nebo v tom, že se tvoří v horkých pramenech, spíše než být metamorfní skálou. Slovo "travertin" pochází z italského "travertinu", což je variace slova Tibur" "Tibur". Jeho jméno je také původ Tivoli, oblast poblíž Říma. Béžový travertin je často používán poskytnout organický vzhled do jakékoli architektonické oblasti, aniž by museli vzniknout ve vysokých nákladech na projekt, pracovní dobře jako zápas-a-mix prvek v kombinaci, tím, že krásu přírodního kamene do interiéru nebo exteriéru okolí, včetně kuchyní, koupelny, obývací pokoje, technické místnosti a terasy, balkony a terasy podlahy. Beige Travertin je těžen v Číně, odkud se vyváží do Evropy, USA a zbytku světa, určený pro různé aplikace, jako jsou podlahy, vnější stěny, pracovní desky a obklady. Tento kámen je k dispozici v deskách o tloušťce 20 mm a 30 mm. Ostatní povrchové úpravy patří Honed, Bush bušil, Sandblasted a Tumbled. Dlaždice jsou k dispozici pro podlahy; matný povrch poskytne měkčí vzhled na tomto tvrdém přírodním kameni. Použití neutrálního čističe PH, jako je Lithofin Power Clean, pro pravidelnou údržbu chrání povrchy a zajišťuje, že nedojde k žádnému chemickému poškození jak na kámen, povrchový tmel, který byl aplikován na kámen během jeho instalace.

Podrobnosti o produktu

Production Photos of Realho Stone

Starožitné béžové travertinové dlaždice


Beige travertine with brushed.jpg

O společnosti Beige Travertine


Béžový travertin je forma vápence s jemným béžovým pozadím a náhodným žilkováním v světlejších béžových barevných variacích, včetně okrových odstínů a pórů, které jsou charakteristické pro tento velmi populární a tvrdý kámen.


Travertin se liší od vápence a/nebo v tom, že se tvoří v horkých pramenech, spíše než být metamorfní skálou. Slovo "travertin" pochází z italského "travertinu", což je variace slova Tibur" "Tibur". Jeho jméno je také původ Tivoli, oblast poblíž Říma.


Béžový travertin je často používán poskytnout organický vzhled do jakékoli architektonické oblasti, aniž by museli vzniknout ve vysokých nákladech na projekt, pracovní dobře jako zápas-a-mix prvek v kombinaci, tím, že krásu přírodního kamene do interiéru nebo exteriéru okolí, včetně kuchyní, koupelny, obývací pokoje, technické místnosti a terasy, balkony a terasy podlahy.


Beige Travertin je těžen v Číně, odkud se vyváží do Evropy, USA a zbytku světa, určený pro různé aplikace, jako jsou podlahy, vnější stěny, pracovní desky a obklady. Tento kámen je k dispozici v deskách o tloušťce 20 mm a 30 mm. Ostatní povrchové úpravy patří Honed, Bush bušil, Sandblasted a Tumbled. Dlaždice jsou k dispozici pro podlahy; matný povrch poskytne měkčí vzhled na tomto tvrdém přírodním kameni.


Použití neutrálního čističe PH, jako je Lithofin Power Clean, pro pravidelnou údržbu chrání povrchy a zajišťuje, že nedojde k žádnému chemickému poškození jak na kámen, povrchový tmel, který byl aplikován na kámen během jeho instalace.

beige travertine flooring.jpg

biege travertine flooring with Versailles pattern.jpg

Versailles pattern flooring.jpg
Production Description of Realho Stone1. materiál:Béžové travertinové dlaždice
2. barva:Béžová
3. povrchová úprava:starožitné,leštěné, vybroušené, starožitné, pískované atd.
4. dostupné velikosti:Deska:2400up x 1200up x 16mm, 2400up x 1200up x 20mm atd.
rozřezaný na míru:300 x 300 x 18/20/30 mm, 300 x 600 x 18/20/30 mm, 600 x 600 x 18/20/30 mm atd.
Schodiště:1100-1500 x 300-330 x 20/30mm, 1100-1500 x 140-160 x 20mm atd.
5. balení:Deska:plast uvnitř + silný dřevěný svazek s námořní způsobilostí venku
Dlaždice:pěna uvnitř + silné dřevěné bedny s námořními koryty se zesílenými popruhy venku
6. dodací lhůta:7-15 dní pro první kontejner po obdržení zálohy
7. MOQmůžeme přijmout velkoobchodní a maloobchodní, bez omezení pro množství. Ale pokud množství je více než kontejner, budete mít slevu.
8. platební podmínky:30% vklad T /T, 70% zůstatek na pohled na kopii B / L
západní unie
neodvolatelných 100% L/C na viděnou
9. vzorky:vzorky zdarma jsou k dispozici
10. použití:domů, hotel, rezidenční, náměstí, atd About Us of Realho Stone

Why Choose Realho Stone

Comapany info of Realho Stone

主营产品超链接1_011.jpg主营产品超链接1_022.gif主营产品超链接1_033.gif主营产品超链接1_044.gif

 

 

大理石产品超链接_01.jpg大理石产品超链接_02.jpg大理石产品超链接_03.jpg大理石产品超链接_04.jpg

 

花岗岩产品超链接_01.jpg花岗岩产品超链接_02.jpg花岗岩产品超链接_03.jpg花岗岩产品超链接_04.jpg

 

Továrna & Desky Sklad Video

 

  

 Contact Us of Realho Stone

 

12346.jpg

Xiamen Realho Stone Co., Ltd

Paní Pearl Lee

Tel: 86-592-8326666 Fax: 86-592-8327777

E-mail: sales@realho.comhttp://www.top-marble-granite.com  www.realho.com 

Buňka/Whatsapp: 86-18850050013

Přidat: Jednotka 8F,Yongtongchang Blad,No.388 Jiahe Road, Xiamen Čína

  

 

Vítejte na nákup vysoce kvalitní a čistě přírodní starožitné béžové travertinové dlaždice od Realho Stone, který je dobře známý jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně. Pod přísným systémem kontroly kvality a řízení vám naše vlastní profesionální kamenná továrna nabídne nejkvalitnější starožitné béžové travertinové dlaždice za levnou cenu.
Hot Tags: starožitné béžové travertinové dlaždice Čína, dodavatelé, výrobci, cena, levné
Dvojice:Itálie Béžová Roman Travertin Floor & Nástěnné dlaždice Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like