Přírodní láva pemza kámen pro nohy

Přírodní láva pemza kámen pro nohy

Když se láva a voda mísí dohromady, vytvoří se pemza. Je to lehký, ale drsný kámen, který se používá k odstranění suché, odumřelé kůže. Pemza může také zjemnit vaše mozoly a kuří oka, aby se snížila bolest způsobená třením. Tento kámen můžete používat denně, ale je důležité vědět, jak jej správně používat. Pokud si nejste opatrní, můžete odstranit příliš mnoho kůže, způsobit krvácení nebo zvýšit riziko infekce.

Podrobnosti o produktu

Production Photos of Realho Stone

Přírodní láva pemza kámen pro nohy


black pumice stone .jpgJak používat pemza


Když se láva a voda mísí dohromady, vytvoří se pemza. Je to lehký, ale drsný kámen, který se používá k odstranění suché, odumřelé kůže. Pemza může také zjemnit vaše mozoly a kuří oka, aby se snížila bolest způsobená třením.

Tento kámen můžete používat každý den, ale je důležité vědět, jak jej správně používat. Pokud nejste
pozor, můžete odstranit příliš mnoho kůže, způsobit krvácení nebo zvýšit riziko infekce.
Podrobné pokyny

Tyto pokyny vám pomohou správně odstranit hrubou pokožku. Pokud začnete pociťovat bolest nebo nepravidelné příznaky, přestaňte okamžitě používat pemzu.


Příprava

1. Shromažďujte všechny své materiály na jednom místě. Ujistěte se, že váš kámen a voda jsou čisté.


2. Namočte si suchou, mozolitou pokožku v teplé vodě po dobu 5 až 10 minut. Pomůže to změkčit tvou ztvrdlou pokožku. Přidejte do vody mýdlo nebo olej pro další změkčení a zvýšení vlhkosti. Pokud používáte pemzu na loktech, kolenou nebo obličeji, dokončete tento krok v teplé lázni nebo sprše.

Použití pemzy

1. Když namočíte kůži, namočte také pemzu do teplé vody. Nikdy nepoužívejte suchou pemzu na kůži. Vlhká pemza se snadno klouže po kůži a snižuje riziko zranění.
2. Vyjměte cílovou oblast z mýdlové lázně a osušte ji ručníkem. Pokud je vaše pokožka stále drsná, namočte ji ještě několik minut, než ji poklepete na sucho.
3. Pemzu vyjměte z teplé vody a aplikujte na kůži.
4. Kruhovým pohybem lehkým tlakem otřete abrazivní stranu pemzy přes kůži. Masírujte pokožku dvě nebo tři minuty. Pokud vaše pokožka začne cítit citlivou nebo bolestivou bolest, okamžitě ji zastavte, protože s největší pravděpodobností používáte příliš velký tlak.
5. Soustřeďte se na chodidla, nohy na nohou a na jiné suché oblasti, které poznáte.
6. Pokračujte v tření pemzy po kůži, dokud neodstraníte odumřelou kůži a nezjistíte pod ní měkčí kůži.
7. Po dvou až třech minutách mytí světlem opláchněte kůži. Pokud stále vidíte skvrny odumřelé kůže, opakujte tento postup. Také opláchněte pemzu pro každé sezení, aby byl povrch čistý.
8. Tento proces můžete opakovat denně nebo několikrát týdně, abyste si zachovali jemnou, vláčnou pokožku.

Dokončení

1. Až budete hotovi, naneste na pokožku zvlhčovač nebo olej, abyste udrželi vlhkost a udrželi pokožku měkkou. Pro posílení naneste hydratační ponožky po zvlhčení pokožky.
2. Pemzový kámen po každém použití očistěte. Pod tekoucí vodou použijte štětinový kartáč k odstranění uschlé kůže z kamene. Naneste malé množství mýdla, abyste se ujistili, že je čisté a bez nečistot. Na povrchu mohou růst bakterie.
3. Sdílejte pemzu s ostatními lidmi. Každý člen rodiny by měl mít své vlastní.
4 Nechte kámen oschnout sám. Umístěte jej na suchém místě mimo vlhkost, aby se zabránilo růstu bakterií.
5. Pro hloubkové čištění vařte pemzu pět minut v horké vodě. Nechte jej uschnout na vzduchu mimo vlhké oblasti.
6. Váš kámen se časem opotřebuje a stává se příliš hladkým, aby zůstal efektivní. Pokud je váš kámen příliš malý, hladký nebo měkký, vyměňte jej.

white pumice stone.jpg
grey pumice stone.jpg
brown pumice stone.jpg

Production Description of Realho Stone

O produktu


1. PŘÍRODNÍ SVAŘSKÉ KYTICE LAVA PUMICE PŘÍRODNÍ ZEMĚ - Osvoboďte se od škodlivých toxinů syntetických pemzových kamenů a ošetřte vaše nohy bezpečnými, přirozeně se vyskytujícími lávovými kameny a udržujte si hladký chod!

2. MUSÍ MÍT KAMEN PRO DOKONALÉ PEDIKURY - Obnovte své nohy exfoliační silou tohoto přírodního pemzového kamene, který pomáhá odstraňovat skvrny, kuří oka a mozoly, aby chodidlům dodal zdravou záři!

3. ZDRAVOTNÍ FEET JE HAPPY FEET - Užijte si lázeňský zážitek z pohodlí vašeho domova. Odstraňte z nohou mozoly, kuří oka a odumřelou pokožku a navraťte hladkou sebedůvěru vašich nohou! Užijte si hedvábný měkký pocit z vašich podpatků po každém použití.

4. VÁŠ KAMEN JE JEDINEČNÝ OD OSTATNÍCH - Každý kámen má jinou velikost, tvar a barvu. Proč? To jsou opravdu přirozeně se vyskytující kameny, které jsme vybrali ručně ze země, abychom zajistili, že tyto kameny nebudou změněny syntetickými přísadami.

5. ERGONOMICKÝ NÁVRH JE JEDNODUCHÝ K MANIPULACI A POUŽITÍ - Váš pemza se snadno vejde do vaší ruky, takže vaše exfoliační rutina je co nejjednodušší.

flat pumice stone .jpg
package.jpg

FAQ of Realho Stone

1 Q: Kde je vaše společnost?

A: Naše společnost se nachází v Xiamen City, Fujian, v Číně. Můžete nás navštívit ze své země na mezinárodní letiště Xiamen! Cesta z letiště do našeho ústředí (sídlo společnosti) trvá přibližně 20 minut


2 Q: Kde je přepravní přístav?

Odpověď: Výrobky dodáváme přes port Xiamen. nebo jakékoli jiné přístavy v Číně závisí na vaší potřebě.


3. Otázka: Máte OEM servis?

A: Ano, nabízíme OEM serive.


4 Q: Jaký je váš dodací čas?

Odpověď: Obvykle 10-15 dní po obdržení 30% vkladu


5. Otázka: A co vzorek?

A: Ukázka zdarma.

About Us of Realho Stone

Why Choose Realho Stone

Comapany info of Realho Stone

主营产品超链接1_011.jpg主营产品超链接1_022.gif主营产品超链接1_033.gif主营产品超链接1_044.gif

大理石产品超链接_01.jpg大理石产品超链接_02.jpg大理石产品超链接_03.jpg大理石产品超链接_04.jpg

花岗岩产品超链接_01.jpg花岗岩产品超链接_02.jpg花岗岩产品超链接_03.jpg花岗岩产品超链接_04.jpg

Factory& Video skladu desek

Contact Us of Realho Stone

12346.jpg

Xiamen Realho Stone Co., Ltd

Paní Pearl Lee

Tel: 86-592-8326666 Fax: 86-592-8327777

Email: sales@realho.com http://www.top-marble-granite.com www.realho.com

Cell / Whatsapp: 86-18850050013

Přidat: Jednotka 8 F, Yongtongchang Blad, Ne. 388 Jiahe Road, Xiamen Čína

Vítejte na nákup vysoce kvalitního a čistě přírodního přírodního lávového pemza pro nohy od společnosti Realho Stone, který je známý jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně. V rámci přísného systému řízení a kontroly kvality vám naše vlastní profesionální závod na výrobu kamene nabídne nejkvalitnější přírodní lávový pemza pro pěnu za nízkou cenu.

Hot Tags: přírodní lávový pemza pro nohu Čína, dodavatelé, výrobci, cena, levné
Dvojice:Bílý mramorový kámen Krbová římsa Další:Ozdobné mramorové hraniční čáry

Dotaz

You Might Also Like