Výhoda a vývoj mramorové mozaiky

- Jan 29, 2020-

Výhody a vývoj mramorové mozaiky

Kámen jako prvotřídní stavební dekorační materiál je většina lidí velmi dobrá, pokud jde o druhy a vlastnosti kamene, které lze použít k dekoraci. V současné době se na trhu běžně používají čtyři typy mramoru: mramor, žula, terrazzo a syntetický kámen. Mezi nimi je mramor prvotřídní mramor; žula je těžší než mramor; terrazzo je kováno z cementu a betonu; Drcený kámen z přírodního kamene se používá jako surovina a je vyráběn lisováním a leštěním pojivem a jinými materiály. Kámen má vysokou pevnost. Hlavními produkty jsou mramorová mozaika, žulová mozaika, nefritová mozaika, travertinová mozaika, nepravidelná mozaika, umělecká mozaika pasu a další produkty.

white marble mosaic tile

Mramorová mozaika je řada mozaik vyvinutých ve střednědobém horizontu. Je barevný, ale má dobrou odolnost proti kyselinám a zásadám a silnou odolnost proti vodě, takže má dobrou tržní reakci.

fish scale marble mosaic tile


Mramorová mozaika je vyrobena z přírodního kamene zvláštním postupem bez jakéhokoli chemického barviva. Mramorová mozaika ve středu zachovala zvláštní barvy jedinečné pro samotný kámen. Tato přírodní mramorová mozaika staví lidi do prostoru vytvořeného jednoduchými barvami a vynikající přirozenou strukturou a přirozeně zapomíná glitz reality. S ruchem a ruchem v tomto prostoru, který zakrývá čas, můžete cítit pravdu a jednoduchost.

mosaic tile backsplash

Mramorové mozaiky mohou být použity pro některé hádanky kvůli jejich malé velikosti a produkují přechodový efekt. Mramorová mozaika se používá hlavně pro dekorace na zeď a podlahu. Díky malé jednotkové ploše mozaiky, rozmanitosti barev a nekonečné kombinaci může plně vyjádřit designérské inspirace a inspiraci designu a plně zobrazit své jedinečné umělecké kouzlo a osobnost. Je široce používán v hotelech, hotelech, barech, stanicích, bazénech, zábavních zařízeních, podlahách pro domácí stěny a uměleckých parketech.

stone mosaic backsplash


Dvojice:Jak odstranit rez z žuly Další:Luxusní kámen: Domů