Zpracování kamene a případy mramoru

- Feb 10, 2020-

Mramorová dlaždice s vodním paprskem je vynikající vzor, ​​který lidé" kouzlo" pomocí přírodní barvy kamene místo pigmentu prostřednictvím myšlenky uměleckých materiálů. Využívá hlavně zpracované materiály z kamene a jeho přirozené jedinečné barvy a textury a důmyslný výtvarný koncept je dokončen. S rozvojem technologie zpracování a složitostí designu parketových vzorů se při výrobě parketových vzorů široce používá zařízení pro řezání vodním paprskem. Pro složité mozaikové vzory se vodní paprsek stal nepostradatelným nástrojem. Proto se kamenné mozaiky na trhu běžně nazývají" mozaiky s vodním paprskem"

Princip zpracování

Vodní parketování využívá technologii ultra vysokého tlaku k natlakování obyčejné vody z vodovodu na tlak 250-400 MPa a její následné rozprašování přes drahokamovou trysku s průměrem vnitřního otvoru asi 0,15-0,35 mm za vzniku vysokorychlostního paprsku s rychlostí asi 800 - 1 000 m / s. Brusivo na řezání různých materiálů, jako je kámen, kov atd.

Funkce řezání vodním paprskem

Řezání vodním paprskem může provádět jakýkoli jednorázový proces řezání na jakémkoli materiálu (s výjimkou řezání vodou, jiné způsoby řezání budou omezeny rozmanitostí materiálů); při řezání nevzniká teplo a škodlivé látky a materiál nemá žádné tepelné účinky (řezání za studena); řezání Nevyžaduje nebo je snadné provést sekundární zpracování později. Je bezpečný, ekologický, levný, rychlý a vysoce efektivní. Může realizovat řezání jakékoli křivky, což je pohodlné, flexibilní a všestranné.

Řezání vodou je v současnosti nejpoužívanější metodou procesu řezání.

Kamenné vodní paprskové parkety

Kamenné parkety s vodním paprskem jsou dnes nejběžnějšími parketami s vodním paprskem na trhu. Vyrábí se řezáním různých barev kamene do požadovaného tvaru pomocí vodního paprsku a poté spojováním lepidlem. Mramor, žula, nefrit a umělý kámen jsou dobrou volbou materiálu. V této fázi se kamenné parkety používají hlavně ve hvězdných hotelech, velkých nákupních centrech, vilách, obývacích pokojích pro domácí kutily, restauracích a verandách. Je to nejlepší a nejušlechtilejší dekorační produkt v kamenné dekoraci.

Pro vzorování vodním paprskem se používají hlavně dva typy kovů: nerezová ocel a měď. Vzhledem k jejich vyšším cenám a jednodušším barvám se v této fázi používají hlavně k výrobě některých firemních nebo hotelových značek a kombinují se s kamenem, aby se spojily některé vzory. vzor.

Běžné výrobky z mramoru s vodním paprskem

Kamenné parkety jsou dekorativní kameny na bázi kamene se specifickým vzorem realizovaným řezáním a jinými procesy, což je praktické a estetické. Prostřednictvím designu vesmírných aplikací a celkového prostoru k vytvoření vizuální interakce a vlivu, k dosažení specifického stylu vizuální estetiky

Aplikace a ocenění umělecké olejomalby

Nádherné parkety jsou vždy zajímavé, jednoduché, luxusní nebo nádherné, ale vždy dělají scenérii interiéru ještě více vzrušující. A dobře navržené a vyřezávané parkety mohou zkrášlit obývací pokoj, jídelnu, stěny a další prostory a použít své jedinečné vzory, linie a barvy k dobývání domácností.

Vodní parkety používají jedinečné barvy, textury a materiály z přírodního kamene. Prostřednictvím umělecké koncepce a designu designéra&# 39 je přírodní mramor „opravován“ do nádherných obrazů. Mramorové parkety jsou široce používány v moderních budovách pro podlahy, stěny, desky a další dekorace


Dvojice:Ne Další:Black Galaxy Žula Kuchyňské desky Náklady