Stone Background Wall

- Feb 08, 2020-

Stěna na pozadí TV je vizuálním centrem obývacího pokoje a odráží také vkus dekorativního designu. Dnes bychom chtěli některé kamenné zdi pozadí doporučit následujícím způsobem.

Přírodní kámen dodává intimní texturu a jemnou vnitřní atmosféru, aby byly organicky měkké dohromady. Pokud milujete život a věnujete pozornost kvalitě, odhaduje se, že tomuto pokušení neodoláte ...

Kámen je okouzlující i tajemný a v designu se rychle stal populárním. Všichni rádi chodíme po městě a náhodou zjistíme, že to okamžitě zasáhne naše romantické pocity. Stejně jako tyto malé hradní domy se zdá, že mohou projít kdykoli.

Klasický designér z přírodního kamene, skvělý mix, luxusní nebo jednoduchý, nadčasový nebo zdrženlivý. Představuje solidní základ rodiny a prosperitu a prosperitu rodiny. To vše je láska Číňanů k Ší, osamělá láska a velká naděje pro rodinu.

Krása každé stěny z přírodního kamene opona nelze popsat slovy. Doma je to jako přírodní přírodní krajina. Zeď z přírodního kamene na pozadí je nejen krásná a atmosférická, ale má také funkce pohlcování zvuku, zvukovou izolaci, pohlcování vln atd. Existuje mnoho míst, které lze vyzdobit na stěně pozadí. Díky moderním designovým technikám návrháře jsou chytře kombinovány s prostorem, kulturou a živým uměním, aby ukázaly luxus Introvertní humanismus a kulturu.


Dvojice:Oznámení o dovolené, Luna Year 2020, Realho Stone Další:Taboos FengShui míčové fontány a jejich funkce