Jak odstranit rez z žuly

- Feb 09, 2020-

Vzhledem k přírodním vlastnostem žuly obsahuje každý typ žuly více či méně železa. V létě je hodně deště. Když déšť přijde do kontaktu se železem v žuly, nastane oxidační reakce a vytvoří se rezavé skvrny. Podobně zbytková ocelová drť během zpracování, železné nástroje a lešení během instalace a zařízení obsahující kov, jako je dekorace během stavebního procesu, způsobí tvorbu korozních skvrn na povrchu žuly, pokud je dokončeno čištění nebo nesprávné použití čističů žuly po výstavbě.

granite

Někteří lidé rádi používají k čištění žuly běžnou kyselinu chlorovodíkovou a jiné kyselé materiály. Přitom mohou pouze dočasně odstranit skvrny od koroze, nemohou být úplně odstraněny, a také zrychlí rzi železa uvnitř žuly, čímž skvrny od rzi budou vážnější. Proto musí být u korozních skvrn použit speciální odstraňovač rzi ze žuly, aby se čisticí skvrny úplně odstranily a převedly na stabilní bezbarvé látky.


Čištění a odstraňování rzi hladké žuly
Ošetřovací materiál : speciální čisticí a odvápňovací prostředek pro konopí
Způsob konstrukce :
1. Chraňte části, které nejsou žulové a žulové.
2. Odstraňte nečistoty a povrch klesající na žulu.
3. Čisticí prostředek na rzi a vodu rovnoměrně promíchejte v poměru 1: 1 (žula se nezředí, je-li silně zrezivělá) a přímo aplikujte na rezavé místo žuly.
4. Poté, co veškerá rzi vybledne (trvá to několik minut až několik hodin, v závislosti na konkrétních podmínkách rzi, bude původní skvrna ze žuly ze žuly, jako je rezový kámen, trvat déle, než odstraní rez), a pak Omyjte vodou.

5. Pokud je rzi vážná, nelze rzi odstranit současně a rzi lze odstranit opakovaně.


Čištění a odstraňování rzi hrubé žuly
Metoda 1 : Odstraňte rez z žuly s hladkým povrchem.
Metoda 2 : (platí pouze pro světle zbarvenou žulu):
Materiál : Speciální čisticí a regenerační prostředek pro konopí.
Způsob konstrukce:
1. Chraňte nesynité a žulové neplacené části.
2. Odstraňte nečistoty a povrchový prach ze žuly.
3. Žulové čisticí a obnovovací prostředky a vodu rovnoměrně promíchejte v poměru 1: 1 (povrch žuly se nesmí ředit, je-li nečistota obzvláště závažná), a přímo ji aplikovat na čištěný povrch.
4. Očistěte povrch žuly vodou asi jednu minutu.
5. Pokud jsou místní místa rezu vážná a nelze je jedním čistením odstranit úplně, výše uvedený proces lze opakovat.


Dvojice:Ne Další:Výhoda a vývoj mramorové mozaiky