Čína kamenný průmysl bude čelit nové výzvě z EU

- Feb 10, 2020-

Evropská komise pro normy (CEN) se rozhodla zavést nové požadavky na tři typy přírodního kamene vstupujícího do Evropské unie: Teprve po schválení "standardní certifikace EU CE" a přilepení "označení CE" může vstoupit na trh Evropské unie, jinak bude odmítnuto z trhu Evropské unie Za branou.

Tato "necelní technická bariéra" je vážným problémem, který je třeba si všimnout čínským kamenným společnostem, které vyvážejí kameny do Evropy a připravují se na otevření evropského trhu. Liší se od "antidumpingového soudního sporu", který lze získat zpět prostřednictvím právních postupů, ale prahovou hodnotu, kterou lze přenést pouze prostřednictvím vymáhání a přizpůsobení. Čínské kamenné společnosti musí přikládat význam myšlení, připravit se brzy, co nejdříve projít "certifikací CE" a získat "značku CE", aby pochopily iniciativu v přímém dialogu s novými požadavky Evropské komise (CEN), udržet a rozšířit podíl na trhu, Podnik získává ideální zisky a rozvoj.

Evropská komise pro normalizaci (CEN) nejprve zavede příslušné požadavky na inspekce a zkoušky pro tři typy přírodního kamene, které Čína vyváží do Evropy nejvíce:

1, ENl341 vnější podlaha přírodního kamene deska

2, ENl342 malý čtvercový kámen (přírodní kámen) pro vnější použití

3, ENl343 Zemný kámen pro vnější přírodní kamennou podlahu

Příslušný obsah kontroly a zkoušení výše uvedených tří druhů kamene zahrnuje "A, počáteční zkoušku charakteristikou" a "B, normu EU CE".

Dvojice:Black Galaxy Žula Kuchyňské desky Náklady Další:Ne