Black Galaxy Žula Kuchyňské desky Náklady

- Jul 07, 2020-


Žula má jemnozrnnou, středně zrnitou, hrubozrnnou zrnitou strukturu nebo porfyrickou strukturu. Jeho částice jsou rovnoměrné a husté, s malými mezerami (pórovitost je obecně 0,3% až 0,7%), a míra absorpce vody není vysoká (míra absorpce vody je obecně 0,15% ~ 0,46%), má dobrou odolnost proti mrazu. Tvrdost žuly je vysoká, jeho tvrdost Mohs je asi 6, jeho hustota je mezi 2.63g/cm3 a 2.75g/cm3, jeho pevnost v tlaku je 100-300MPa, mezi nimiž jemnozrnná žula může být stejně vysoká jako 300MPa nebo více, a jeho pevnost v ohybu je obecná V 10 ~ 30Mpa.black galaxy žula je takový produkt, může dát vaší budově dokonalou atmosféru a může váš projekt na vyšší úroveň.Pokud hledáte stavební materiály, je zcela vhodný pro vaše potřeby, a je to první a jediný produkt volby, a to zejména ve vaší kuchyni a skříni desky, bude to dát svému návrháři neomezenou tvůrčí design inspiraci, a může nechat ho transformovat do reality.

Pokud jde o trvanlivost, Black Sands má také bezkonkurenční výhody trvanlivosti. Za prvé, černý písek je žula, a za druhé, pískovcová struktura černého písku je specifičtější a zvláště odolné proti opotřebení a korozi, které budou vyhovovat vašim potřebám po celou dobu životnosti.

Co je ještě překvapivější je to. Ať už je vyroben do břidlice, dlažba, nebo se do kuchyně a desky, efekt je nečekaně dobrý, a to má své vlastní jedinečné výhody v ceně ve srovnání s průsvitné nefrit a umělý kámen.
Dvojice:Zpracování kamene a případy mramoru Další:Čína kamenný průmysl bude čelit nové výzvě z EU