Černý Marquina kulatý mramorový jídelní stůl

Černý Marquina kulatý mramorový jídelní stůl

Jídelní stůl Carrara White Marble Jídelní stoly Dodáváme různé druhy stolních desek, včetně mramorové jídelní stolní desky, barových desek, konferenčních stolků, bočních stolních stolů, stolních stolních desek, marnostních desek atd. Pro stolní materiál, kromě přírodního mramoru, je k dispozici více materiálů, jako ...

Podrobnosti o produktu

Production Description of Realho Stone

Černý Marquina kulatý mramorový jídelní stůl

Dodáváme mnoho různých typůstolové desky v různých provedeních, včetně vrcholů barů / konferenčních stolů, velkých kulatých jídelních stolů, výsuvných jídelních stolů, bočních stolních stolů, stolních desek a koupelnových desek.


Stolní materiály mohou být také různé: přírodní žula, mramor, onyxový kámen, achátový kámen, drahokam, polodrahokamy a umělý mramor / křemen a terrazzo. Každý materiál má svůj rys.


A stolní desky mohly být zpracovány do různých povrchových úprav: leštěné, honované, pískované, kartáčované, kůže atd.Typ produktu:Mramorová deska
MateriálČerná Marquina, Nero Marquina Marble
Barva:Černá
Dokončit:Leštěno
Velikost:D=150 cm
Cena:16060-230 USD za kus
Balení:Dřevěné bedny
MOQ:100ks
Čas doručení:asi 15-20 dní
Platební podmínky:30% zálohy, 70% T / T před dodánímmodern marble dining table

dining table marble top


Více druhů stolu:

marble standside tabletop


Další materiály pro desku stolu:

tea side table top materials

FAQ of Realho Stone

Jak zjistím, jaká velikost je pro můj domov nejlepší?

Na naše obdélníkové jídelní stoly uplatňujeme toto pravidlo: pro každou jídelní židli, kterou chcete umístit na jednu stranu, potřebujete 60 cm. Naše standardní stoly o rozměrech 200 x 90 cm jsou vhodné pro 3 jídelní židle na každé straně.

U kulatých stolů doporučujeme naše 120cm stoly pro 4 židle, 140cm stoly pro 6 židlí, 160cm stoly pro 8 židlí.

jak mohu chránit svůj mramorový stůl?

Váš stůl má leštěný povrch, který mu dává přirozenou ochranu. Důrazně však doporučujeme používat na stůl ochranný tmel, který jej chrání před skvrnami a povrchovými škrábanci. Tento tmel chrání váš stůl před skvrnami způsobenými například kyselinami a mastnotami, stejně jako nečistotami. Používáme tmel z přírodního kamene, který je široce dostupný na internetu. Vždy se řiďte pokyny na zadní straně těsnění. Při prvním použití těsnicího tmelu doporučujeme nanést několik vrstev.
About Us of Realho Stone


Xiamen Realho Stone Co., Ltd. je diverzifikovaný zesilovač GG; komplexní kamenné podnikání, integrace těžby, výroby a obchodování. Předmět podnikání zahrnuje zpracování& velkoobchod s přírodní žulou, mramorem a luxusním kamenem atd., zvláště silný při provádění domácích a zahraničních stavebních projektů, jako jsou metro, vysokorychlostní železnice, hotelové dekorace a rezidenční aplikace.Náš tým:


QQ图片20190528115315

1111

团队

Kamenná výstava:

Každý rok se zúčastníme schodišťových veletrhů v Xiamen a v zahraničí jako Coverings v USA, Verona v Itálii, Big 5 v Dubaji, Design-Build v Austrálii atd.
联系方式


Naskenujte QR kód níže a sledujte nás.


8cm


Hot Tags: černý marquina kulatý mramorový jídelní stůl Čína, dodavatelé, výrobci, cena, levné
Dvojice:Dřevěné zrnité žluté mramorové desky Další:Jídelní stůl z bílého mramoru Carrara

Dotaz

You Might Also Like