Přírodní White Slim Stone Watch

Přírodní White Slim Stone Watch

Kámen je přírodní produkt s různými žilkami a vzorem, díky nimž je každý kus jedinečně krásný. Kamenné hodinky jsou vyrobeny z přírodních, čestných materiálů; kamenné číselníky byly láskyplně vyráběny ze stříbřitého listu surového kamene a leštěné na nízký lesk.

Podrobnosti o produktu

Přírodní White Slim Stone Watch 211.jpg

Kamenné hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli, přírodního mramorového obličeje a prémiového koženého pásku. Můžete si vybrat, zda si na hodinky vyryjete vlastní text, aby byl skvělý dárek pro zvláštní osobu.

A co víc, je to elegantní a poddajný kus, který jsme navrhli s snadno vyměnitelnými popruhy. Můžete mít jeden vzhled, který pracuje pro každodenní život nebo získat další popruhy pro mixování a přizpůsobení vašemu stylu pro ten den.

Bez ohledu na to, zda jej spojíte s příležitostným nebo formálním vzhledem, designová podoba těchto hodin dohromady s jemným přirozeným přízvukem ze skutečného mramoru jistě udělá prohlášení.

122.jpg

- Unikátní struktura povrchu přírodního kamene

-Cut na   0,8 mm   velmi tenké tloušťky

-OEM vlastní logo

-Každé hodinky jsou jedinečné

Vynikající řemeslné zpracování a vynalézavost

Dokonalá interpretace integrace produktu a estetiky

12333.jpg


Vítejte v nákupu kvalitních a čistě přírodních bílých štíhlých kamenných hodinek od společnosti Realho Stone, která je známá jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně. Pod přísným systémem řízení jakosti a řízení, naše vlastní profesionální kamenná rostlina vám nabídne ty nejlepší přírodní bílé štíhlé kamenné hodinky za levné ceny.
Hot Tags: přírodní bílé tenké kamenné hodinky Čína, dodavatelé, výrobci, cena, levné
Dvojice:Ne Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like