Přírodní láva Pumice Stone

Přírodní láva Pumice Stone

Pemza se vytváří, když se prudce vypálí z horké sopky superohřátá hornina pod vysokým tlakem. K neobvyklé pěnové konfiguraci pemzy dochází díky současnému rychlému ochlazení a rychlému odtlakování. Odtlakování vytváří bubliny snížením rozpustnosti plynů (včetně vody a CO 2), které jsou rozpuštěny v lávě, což způsobuje, že se plyny rychle rozpouštějí (jako bubliny CO 2, které se objevují při sycení oxidem uhličitým nápoj je otevřen). Současné chlazení a odtlakování zmrazí bubliny v matrici. Erupce pod vodou jsou rychle ochlazovány a velký objem vytvořené pemzy může představovat nebezpečí pro přepravu nákladních lodí.

Podrobnosti o produktu

Production Description of Realho Stone

Přírodní láva Pumice StonePřírodní kámen Lava Pumice je vytvořen, když se prudce vypálí z horké sopky přehřátá vysokotlaká hornina.


Black pumice aggregates.jpgK neobvyklé pěnové konfiguraci pemzy dochází díky současnému rychlému ochlazení a rychlému odtlakování. Odtlakování vytváří bubliny snížením rozpustnosti plynů (včetně vody a CO 2)
který je rozpuštěn v lávě, což způsobuje, že se plyny rychle rozpouštějí (jako bubliny CO 2 , které se objevují, když se otevře nápoj sycený oxidem uhličitým). Současné chlazení a odtlakování zmrazí bubliny v matrici. Erupce pod vodou jsou rychle ochlazovány a velký objem vytvořené pemzy může představovat nebezpečí pro přepravu nákladních lodí.


Pemza se skládá z vysoce mikrovezikulárního pyroklastického skla s velmi tenkými průsvitnými bublinovými stěnami vytlačovací vyvřelé horniny. Je to běžně, ale nikoli výlučně
křemičitého nebo felsického až intermediárního složení (např. rhyolitický, dacitický, andezit, Pantelleria, fonolit, trachyte), ale jsou známé čedičové a jiné kompozice.

Pemza má bledou barvu, od bílé, krémové, modré nebo šedé, po zelenohnědou nebo černou. Tvoří se, když vulkanické plyny vylučující se z viskózního magmatu vytvářejí bubliny, které zůstávají uvnitř viskózního magmatu, když se ochladí na sklo. Pemza je běžným produktem výbušných erupcí (Pliniánské a Ignimbrite-formování) a obvykle tvoří zóny v horních částech křemičitého lávy. Pemza má pórovitost 64 - 85% objemových a vznáší se na vodě, možná po celá léta, dokud není nakonec zamokřena a klesá.

Použití

Pemza je velmi lehký, porézní a abrazivní materiál a používá se po staletí ve stavebnictví a v kosmetickém průmyslu i v raném lékařství.
Používá se také jako brusivo, zejména v leštících prostředcích, gumách na tužky a při výrobě džíny praného v kameni. Pemza byla také používána v časném bookmakingu k přípravě pergamenového papíru a kožených vazeb. [22] Existuje vysoká poptávka po pemze, zejména pro filtraci vody, zadržování chemických skvrn, výrobu cementu, zahradnictví a stále více pro domácí průmysl. Těžba pemzy v oblastech citlivých na životní prostředí byla podrobena další kontrole poté, co byla taková operace zastavena v americkém státě Oregon, v Rock Mesa v jižní části Wilderness Three Sisters.Příroda Lava Pumice Stone má červenou, černou, bílou, šedou a tak dále. Barvy se liší v hmotnosti a použití se liší. Jedná se o roztavenou kaši bohatou na plyn, která se rozprašuje do vzduchu ke kondenzaci, plyn v ní obsažený bobtná a uniká, zanechává póry a vytváří struskovitý vzhled, černý, tmavě hnědý a póry jsou často nepravidelné, kulaté a podlouhlé, a velikost sahá od několika milimetrů do 10 centimetrů a je rozložena kolem kráteru.

K dispozici v různých velikostech, tj. 0,5-2cm, 2-3cm, 2-4cm a 3-5cm.

主营产品超链接1_011.jpg
主营产品超链接1_022.gif
主营产品超链接1_033.gif
主营产品超链接1_044.gif大理石产品超链接_01.jpg
大理石产品超链接_02.jpg
大理石产品超链接_03.jpg
大理石产品超链接_04.jpg


花岗岩产品超链接_01.jpg
花岗岩产品超链接_02.jpg
花岗岩产品超链接_03.jpg
花岗岩产品超链接_04.jpg


Factory& Video skladu desekContact Us of Realho Stone

12346.jpg

Xiamen Realho Stone Co., Ltd

Paní Pearl Lee

Tel: 86-592-8326666 Fax: 86-592-8327777

Email: Sales@realho.com

Cell / Whatsapp: 86-18850050013

Přidat: Jednotka 8 F, Yongtongchang Blad, Ne. 388 Jiahe Road, Xiamen Čína


Hot Tags: příroda láva pemza Čína, dodavatelé, výrobci, cena, levné
Dvojice:Černá žula dlažební kostka Další:Levné žulové dlažby na terase

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit