Hubei G603 Žulový lom

Quarry and Factory

Realho Stone

Hubei G603 Quarry

Realho Stone má více než 16 let zkušeností ve výrobě žuly, specializující se na výrobu plechů, a nyní má skupinu profesionálních a kvalifikovaných pracovníků. Nyní, Realho kámen má profesionální kamennou základnu v zóně hubeiského kamenného průmyslu, která vyrábí hlavně šedou žulu, jako je Hubei G603, Hubei g602, Hubei G633 atd.

Hubei G603 Granite Factory

Deska vyrábí především žulové výrobky, jako je řemeslný kámen, velkoplošná deska a vysoká standardní deska. Výrobky jsou široce používány v obvodových pláštích, železniční maježní, zahradní krajině, vnitřní a venkovní podlaze a nástěnné výzdobě atd.

Realho Stone Factory and procssing Machines

Rozšíření g603 žuly:Macheng je známý jako "město azalky" v Číně, stejně jako "kamenné město Číny". Macheng žuly mají převahu hojné rezervy, centralizované oblasti, různé barvy, vysoká kvalita, malý barevný rozdíl, snadno přístupné, atd.

L pohodlný provoz na velké hoře:Macheng se nachází na křižovatce provincie Che-nan, Che-pej a Kuang-tung, stejně jako ekonomické centrum Wuhan, Zhengzhou a hefei. S pohodlnou vodní dopravou Changjiang, Macheng je vhodný pro přepravu žuly.

L vynikající politiky přilákat investory:V těchto letech vláda brala rozvoj místních zdrojů vážně, zvýšila podporu politiky v kamenickém průmyslu, aby přilákala investory, aby se Macheng stal největším distribučním centrem těžby, zpracování a dopravy kamene.

Hubei G603 Granite Produts Lines

Hubei žula série má osm bezkonkurenční výhody: velké rezervy, koncentrovaný průmysl, silná bezpečnost těžby, žádný pohřeb, dobrá integrita, vysoká rychlost výkonu, malý barevný rozdíl, a snadné těžby. Hlavními typy kamenů jsou žula, s více než deseti odrůd, včetně Hubei Žuly G603, Hubei žuly G623, Hubei žuly G602, Hubei G655 žula, Hubei G654 žula, Čína Juarana, atd G602, a G655 jsou exkluzivní odrůdy. Těžební oblast se nachází v bai ya shan v jihovýchodní části městské oblasti, s rozlohou více než 60 kilometrů čtverečních a skladovací kapacitou 25 miliard metrů krychlových. Je to první kamenný důl v Číně, který může být těžen bez mezer po sto let.

Contact Us of Realho StoneXiamen Realho Stone Co., Ltd

Paní Pearl Lee

Tel: 86-592-8326666 Fax: 86-592-8327777

E-mail: Sales@realho.com

Buňka/Whatsapp: 86-18850050013

Přidat jednotka 8F, Yongtongchang Blad, Č.388 Jiahe Road, Xiamen Čína