Přírodní kámen Cinerary Urny

Přírodní kámen Cinerary Urny

Pohřební urny (také nazývané cinerary urny a pohřební urny) byly používány mnoha civilizacemi. Po smrti jsou mrtvoly zpopelněny a popel se sbírá a dává do urny. Hrnčířské urny, z doby kolem roku 7000 př.nl, byly nalezeny v raném místě Jiahu v Číně, kde se nachází celkem 32 pohřebních uren[1] a další rané nálezy jsou v Laoguantai, Shaanxi. [2] Existuje asi 700 pohřebních uren nad oblastmi Yangshao (5000–3000 př. n. l.) a sestávající z více než 50 druhů formy a tvaru. Pohřební urny byly používány hlavně pro děti, ale i sporadicky pro dospělé. Urnfieldská kultura (kolem 1300 př. n. l. – 750 př. n. l.), pozdně kultura doby bronzové ve střední Evropě, se jmenuje na velkých hřbitovech urna. Objev pohřbu urny z doby bronzové v norfolku v Anglii přiměl sira Thomase Browna k popisu nalezených starožitností. Rozšířil svou studii o průzkum pohřebních a pohřebních zvyků, starověkých i současných, a publikoval ji jako Hydriotaphia nebo Urn Burial (1658). Ve starověkém Řecku byla kremace obvyklá a popel byl obvykle umístěn v malované řecké váze. Zejména lekythos, tvar vázy, byl použit pro držení oleje v pohřebních rituálech. Římané umístili urny do výklenku v kolektivní hrobce zvané kolumbárium (doslova holubice). Interiér holubice má obvykle výklenky do domu holubice. Kremace urny byly také běžně používané v rané anglosaské Anglii, a v mnoha pre-kolumbijské kultury. V některých pozdějších evropských tradicích mohlo být královo srdce a někdy i další orgány po jeho smrti umístěno do jedné nebo více urn, jak se stalo s bavorským králem Ottem v roce 1916, a pohřbeno na jiném místě než tělo, aby symbolizovalo zvláštní náklonnost k místu zesnulých.

Podrobnosti o produktu


Další fotografie produktů

Přírodní kámen Cinerary Urny

black&grey urns.jpg

O historii Cinerary Urny


Pohřební urny (také nazývané cinerary urny a pohřební urny) byly používány mnoha civilizacemi. Po smrti jsou mrtvoly zpopelněna,
a popel jsou shromažďovány a dát do urny. Hrnčířské urny, z doby kolem roku 7000 př.nl, byly nalezeny v raném místě Jiahu v Číně,
kde se nachází celkem 32 pohřebních uren[1] a další rané nálezy jsou v Laoguantai, Shaanxi. [2] Existuje asi 700 pohřebních uren
nad oblastmi Yangshao (5000–3000 př. n. l.) a sestávající z více než 50 druhů formy a tvaru. Pohřební urny byly používány hlavně pro děti, ale i sporadicky pro dospělé.

Urnfieldská kultura (kolem 1300 př. n. l. – 750 př. n. l.), pozdně kultura doby bronzové ve střední Evropě, se jmenuje na velkých hřbitovech urna. Objev pohřbu urny z doby bronzové v norfolku v Anglii přiměl sira Thomase Browna k popisu nalezených starožitností. Rozšířil svou studii o průzkum pohřebních a pohřebních zvyků, starověkých i současných, a publikoval ji jako Hydriotaphia nebo Urn Burial (1658).

Ve starověkém Řecku byla kremace obvyklá a popel byl obvykle umístěn v malované řecké váze. Zejména lekythos, tvar vázy, byl použit pro držení oleje v pohřebních rituálech. Římané umístili urny do výklenku v kolektivní hrobce zvané kolumbárium (doslova holubice). Interiér holubice má obvykle výklenky do domu holubice. Kremace urny byly také běžně používané v rané anglosaské Anglii, a v mnoha pre-kolumbijské kultury.

V některých pozdějších evropských tradicích mohlo být královo srdce a někdy i další orgány po jeho smrti umístěno do jedné nebo více urn, jak se stalo s bavorským králem Ottem v roce 1916, a pohřbeno na jiném místě než tělo, aby symbolizovalo zvláštní náklonnost k místu zesnulých.


Naše cinerary urny jsou vyrobeny z přírodního mramoru a žuly, s dobrou kvalitou a konkurenceschopnou cenou

vysoce ceněny prodejci. Pleaes neváhejte nás kontaktovat, pokud máte zájem, bez ohledu na to, zda velkoobchodní nebo maloobchodní, to je vše vítáno zde.


blue urns.jpg
red urns.jpg
honye onyx urns.jpg

Naše výhody:

1) vlastní továrna
2) profesionální designový tým a zkušení pracovníci
3) vzorky zdarma
4) vynikající poprodejní servis


Popis produktu


1.Název produktu: přírodní kamenné urny

2.Stone Materiál: přírodní mramor, žula nebo umělý kámen

3.Color: bílá, žlutá, černá, modrá, šedá, červená, hnědá, zelená atd.

4.Finish: leštěné.

5.Size: 18 * 20 cm, 22,5 * 23 cm, nebo přizpůsobení podle velikosti, kterou jste poskytli,

6.Packing: karton + silné fumigované dřevěné bedny.

7.MOQ: můžeme přijmout velkoobchodní a retail.no limit pro množství. Ale pokud je množství víc než kontejner, můžeme vám dát slevu.

8.Platební lhůta: 30% vklad T / T, 70%zůstatek na pohled na kopii B / L

 

Balení a expedice


包装装柜.jpg


主营产品超链接1_011.jpg
主营产品超链接1_022.gif
主营产品超链接1_033.gif
主营产品超链接1_044.gif

Proč v USA

1. Produkty

产品.jpg

S celou výrobní linkou vám můžeme dodat křemenné desky a křemenné desky; mramorové desky, mramorové dlaždice, mramorové desky, mramorové sloupy, mramorové schody, mramorové mozaiky, mramorové vzory; žulové desky, žulové dlaždice, žulové desky, žulové sloupy, žulové schody, žulové nákreditivy , žulové náhrobky a speciální tvarované výrobky pro stavební projekty, zejména pro hotelové, komerční a obytné aplikace.

2. Výroba

生产.jpg

Naše výroba včetně: řezání bloků, kartáčování, leštění desek, řezání dlaždic, jiné zpracování, rozložení, kontrola QC, balení a nakládání.


3. Osvědčení

证书1.jpg

Naše výrobky jsou vyráběny v souladu s mezinárodním standardem kvality. A naše produkty jsou certifikované autoritami.

Naše továrna a výrobky jsou schváleny společnostmi ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, SGS, SASO atd.


4. Výstavy

展会12.jpg

Každý rok se účastníme největších a nejprofeálnějších kamenných veletrhů na světě, abychom představili naši společnost, propagovali naše nové produkty a diskutovali o další obchodní spolupráci se zákazníky.


5. Porfessional tým

Team Realho Stone

Xiamen Realho Stone Co., Ltd. má profesionální prodejní tým, který může dodávat našim zákazníkům 24hours online služby. Naše dobré cizojazyčné schopnosti, profesionální znalosti kamene a dlouholeté zkušenosti s vývozem jsou našimi zákazníky vysoce chváleny.

Realho kamenný tým se zavázal k našemu principu služeb "Důvěryhodnost Nejvyšší, kvalita orientovaná", který pohání Realho kámen být váš úvěrný obchodní partner.


Další produkty

大理石产品超链接_01.jpg
大理石产品超链接_02.jpg
大理石产品超链接_03.jpg
大理石产品超链接_04.jpg


花岗岩产品超链接_01.jpg
花岗岩产品超链接_02.jpg
花岗岩产品超链接_03.jpg
花岗岩产品超链接_04.jpg


Továrna & Desky Sklad Video


Kontaktujte nás 

12346.jpg

Xiamen Realho Stone Co., Ltd

Paní Pearl Lee

Tel: 86-592-8326666 Fax: 86-592-8327777

E-mail: Sales@realho.comhttp://www.top-marble-granite.com  www.realho.com 

Buňka/Whatsapp: 86-18850050013

Přidat: Jednotka 8F,Yongtongchang Blad,No.388 Jiahe Road, Xiamen Čína

  


Vítejte na nákup vysoce kvalitní a čistě přírodní přírody kamenné urny od Realho Stone, který je dobře známý jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně. Pod přísným systémem kontroly kvality a řízení vám naše vlastní profesionální kamenná továrna nabídne nejkvalitnější přírodní kamenné urny za levnou cenu.
Hot Tags: příroda kámen cinerary urny Čína, dodavatelé, výrobci, cena, levné
Dvojice:Polsko Žulový náhrobek Další:Andělský náhrobek památníku hřbitov náhrobek

Dotaz

You Might Also Like