G 302 Černé šedé negro Santiago žulové desky

G 302  Černé šedé negro Santiago žulové desky

1: Barva žuly: Greyr
2: Žulová položka: G 302 Černé negro Santiago žulové desky
3: Orignial: Čína
4: MOQ: 50 SQM
5: Velikost: 2400 UPX 1200 UPX 18 / 20 / 30 MM
6: Značka: Xiamen Realho Stone Co., Ltd.

Podrobnosti o produktu

Production Photos of Realho Stone


G 302 Deska z černého černošského kamene Santiago Granitepatří k oblíbeným čínským granitům. Je zřejmé, že tento materiál s tmavě černou barvou na pozadí. Kromě toho to není jen prostá čistě černá, tam jsou velké a pěkné bílé žíly. Víme, že nejoblíbenější mramorový kámen s tak krásnými žilami, ale tato čínská žula také s pěkným vzhledem. V Číně je tento materiál nyní ve velkém množství a stabilní. Pokud hledáte šedou žulu s krásnými žilami, je tento materiál velmi dobrou volbou.


Ve skutečnosti je tento kámen Negro Santiago Granite také populární jména. Jako G 302 žula, Nero Acapulco žula, Negro Santiago Gneiss, Nero Santiago, Neu Lavendel, Negro Santiago, kámen Negro Santiago, Krajina šedá a šedá krajina Žula, atd. Kromě toho také s velmi dobrou kvalitou také. Například materiál s hustotou 2. 74 g / cm 3 je zde také s velmi vysokou tvrdostí. Můžeme jej použít pro populární vnitřní a venkovní kamenné projekty. Nero Santiago Granite je populární a jedinečný kamenný materiál z Číny. Barva spadá mezi šedou a černou, která odhaluje klasický evropský dech. Je držitelem přímých a vlnitých čar díky různým způsobům řezání se všemi druhy povrchových úprav, leštěným, honovaným, plamenem, pískovaným, křovinořezem, sekáčem, kartáčem atd.


Horký výběr vysoce kvalitníNero Santiago Granite pro projekt. Jak víme, tento materiál patříČínská žula, cena s výhodami. Kromě toho má tento materiál také kvalitativní výhody. Když zvolíme tento produkt, musí se ujistit, že surové bloky jsou v dobré kvalitě. Nemůže mít žádné praskliny ani jiné barevné změny. Obecně se jedná o materiál s velmi čistým povrchem.

Tento lom Santiago Granite nyní není stabilní zásobou. Zákazníci jej mohou využít pro velké projekty. Tím je spousta kamenných továren, které je mohou rozřezat na různé velikosti a tvary produktů. Důležité je, že kupující musí zajistit dodavatele s bohatými zkušenostmi a po prodaném servisu.

g302 wood grain black granite slabs

China landscaping veins granite

Nero Acapulco Granite

nero santiago granite slabs

Production Description of Realho Stonejméno výrobkuLevná černá žula Nero
PovrchLeštěný, Honovaný, Flamovaný, Brushed, Bush kladivem, Pískovaný, Split atd.


Dostupná velikost
Malé desky: 2400 nahoru x 1000 nahoru x 20 / 30 mm
Cut-to-size:

300 x 300 mm, 600 x 600 mm, 300 x 600 mm, 300 x 900 mm, 1200 x 600 mm, vlastní velikosti,
tloušťka 15 / 20 / 30 mm atd. 900 x 20 0x 25 mm, konkávně 10 mm na vrcholu od povrch desky o tloušťce 25 mm. 500 mm konkávní poloměr.
PoužíváníVnitřní / venkovní dekorace, Na podlahu nebo zeď, Desky, Vanity topy
MOQMalé zkušební objednávky jsou vítány.


Granite SlabsGranite TilesGranite Countertops Granite Vanity tops

About Us of Realho Stone

Why Choose Realho Stone

Comapany info of Realho Stone


Factory& Video skladu desekContact Us of Realho Stone

12346.jpgXiamen Realho Stone Co., Ltd

Paní Winnie

Email: Sales008@realho.com

Cell / Whatsapp: 86-18850050013Hot Tags: g 302 černé šedé negro santiago žulové desky Čína, dodavatelé, výrobci, cena, levné
Dvojice:Zásobník na čaj z přírodního žulového kamene Další:Obarvené červené žulové desky

Dotaz

You Might Also Like