O nás

Stručný úvod

  Xiamen Realho Stone Co., Ltd. je profesionální kamenná společnost, která se specializuje na materiály z mramoru , žuly a křemene .

Sbírané zdroje z lomu jsme shromažďovali od roku 1997. S našimi vlastními lomy, továrnami a exportující společností mohla Realho Stone dodávat naši zákaznickou desku , pracovní desku , dlaždice / řezy do velikosti , dlaždičový kámen , mozaiku atd.

Společnost má skupinu zkušených řídících a technických pracovníků, inspektorů a profesionálního exportního obchodního týmu, který může zákazníkům poskytovat vysoce kvalitní produkty a profesionální služby.

  

Továrna

Realho Stone vlastní profesionální závod na výrobu kamene s rozlohou více než 46 000 m2 a asi 200 technickými pracovníky. Závod byl vybaven 18 sadami blokových řezacích strojů, 14 sad dovážených infračervených vyžínačů pro řezání desek na dlaždice, 6 sad CNC profilovacích strojů pro hrany kamene a hrany desek, obloukovou strunu pro sloupy a stroje pro vodní paprsek , atd.

Ø Pokrytá oblast zpracovatelského závodu (SQM) ----- 25 000 SQM

Ø Celková plocha zpracovatelského závodu (SQM) ------ 39 000 SQM

Ø Výrobní kapacita / měsíc ----------- 75 000 SQM - 150 000 SQM (MAX)

Ø Tovární certifikace ISO a další certifikace (specifikujte) ---- Certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001

Ø Povolit kontrolu / odmítnutí ze strany klientů provádějících suché nanášení, nanášení impregnačního balení a označování? --- Ano, přijímáme kontrolu klienta

Ø Povolit mezinárodním inspektorům kvality provádět kontrolu kvality? např. SGS --- Ano, přijímáme také mezinárodního inspektora kvality a poplatek za inspekci by měla pokrýt vaše vážená společnostStroje (počet jednotek)
* Řezačka bloků
- Gang Saw 3
- Kotoučová pila 10
- Drátová pila 2
* Polský stroj 8
* Řezačky mostů s Infra Red 15
* Plamenný stroj 2
* Bush Hammer stroj 1
* Vodní řezací stroj 12
* Gravírovací stroj 2
* Kalibrační stroj 3
* Štípací stroj 14
* Automatické formovací lešticí stroj 3
* NC tvarovací stroj 5   Workshopy


Workshop pro výrobky z mramoru (deska, dlaždice, řezané na míru, schodiště)

Workshop pro žulové výrobky (deska, dlaždice, řezané na míru, schodiště)

Workshop pro výrobky z křemene (desky, dlaždice, řezané na míru)

Workshop pro pracovní desku (žula, mramor, křemen)

Workshop pro krajinný kámen (kostkový kámen, dlažba, obrubník, houby, oblázkový kámen)

Workshop pro speciální tvarové výrobky (strávník, sloup, touha)

Workshop pro mozaiku a vodní mozaiku

Workshop pro Tombstone

produkty

Lom


Realho předchůdci byli první, kdo začal místní těžbu kamene na místním území. Abychom prohledali stabilní a vysoce kvalitní kamenné materiály a omezili mezilehlé vazby, udržujeme zásoby lomů z ,,,,, a.

V tom dolu máme dva lomy, císařský zlatý mramor a nový žula G603.

  Císařský zlatý mramor


Imperial Gold Marble je naše exkluzivní těžba lomu, který je ohromen jedinečnou texturou zlaté sítě a brilantní barvou.

Vlastníme lomovou půdu nad 700 000 m2, blokové rezervy nad 80 000 000 m3 a měsíční těžbu nad 5 000 milionů m3.

Imperial Gold zobrazuje „královské a aristokratické prvky“, které jsou dokonale ideální pro design hotelu a špičkovou dekoraci budovy.


  Nová žula G603


Celková investice průmyslového parku New G603 Central Stone Circular Economy Industrial Park je 25 miliard RMB. Celkové plánování je 1 333 000 m2.

K dispozici v leštěných, honovaných, plamenech, bušení kladivem, starožitných, pískovaných, vodních paprskech, přírodních štětinách, ananasu atd.

Nový G603 se divoce používá pro velké desky, malé desky, dlaždice, řezané na míru, schody a stoupačky, obrubník, blokování, náhrobek, ručně vyráběné sloupy a kámen atd.

Produkty a projekt

S celou výrobní linkou vám můžeme dodat křemenné desky a křemenné desky; mramorové desky, mramorové dlaždice, mramorové desky, mramorové sloupy, mramorové schody, mramorové mozaiky, mramorové vzory; žulové desky, žulové dlaždice, žulové desky, žulové sloupy, žulové schody, žulové dlaždice, žulové náhrobky a speciální tvarované výrobky pro stavební projekty, zejména pro hotelové, komerční a bytové aplikace.


Výroba


Naše produkce zahrnuje: blokové řezání, kartáčování, leštění desek, řezání dlaždic, další zpracování, rozvržení, kontrolu kvality, balení a nakládku.


Ó   Vybrané materiály - Na základě vzorků klientů nebo dodaných fotografií zašleme profesionální pracovníky, aby vybrali bloky a našli bloky, které vyhoví požadavkům klienta na barvu a vzor.

Ó   Bloky Saw cut - Bloky řezané na hrubé desky v potřebné tloušťce (obvykle v tloušťce 10 mm, 16 mm, 20 mm nebo 30 mm) nebo řezané na malé bloky pomocí strojů Gang Saw Machines.

Ó   Leštění - Vyvolá tloušťku, rovinnost a leštěnost desek pro dosažení kvalitativních požadavků. Díky leštění budou kameny ukazovat barvu, vzor a lesk.

Ó   Cut-to-size - Pomocí infračerveného řezacího stroje jsou desky řezány na požadovanou velikost.

Ó   Extra zpracování - Kromě výše uvedených kroků zpracování vyžadují některé produkty další zpracování, jako jsou leštěné hrany, zkosené hrany, vyvrtané otvory atd.

Osvědčení

Naše výrobky jsou vyráběny v souladu s mezinárodními standardy kvality. A naše výrobky jsou certifikovány autorizačními organizacemi.

Tým a výstava

S 20 letými zkušenostmi v oboru kamene a udržováním našich odlišných standardů v oblasti kvality i služeb,

Kámen Realho získává mezi zákazníky prestižní a vysokou reputaci.

Realho stone team se zavázala k našemu principu služeb „Důvěryhodnost nejvyšší, zaměřená na kvalitu“,

které řídí Realho stone jako váš důvěryhodný obchodní partner.